« Zpět
Prázdninový jazykový kemp s výukou angličtiny

Prázdninový jazykový kemp s výukou angličtiny

Sedmidenní studijní pobyt pro žáky a studenty ve věku 12 až 16 let s výukou anglického jazyka a ubytováním v hostitelských rodinách ve Worthingu, prohlídkou hradu Dover Castle, návštěvou lázeňského města Brighton a jižního pobřeží Anglie.

Kemp je zaměřen na procvičení komunikativních dovedností účastníků. Žáci a studenti jsou po celý pobyt v kontaktu s angličtinou, nejenom v hodinách s rodilými mluvčími, ale i při odpoledních výletech a aktivitách.

Cena 10.790,- Kč       

Napište nám nebo zavolejte +420 603 478 009
Termín 25.8. až 31.8.2019
Délka zájezdu 7 dnů - 4 noci
Doprava autobus
Ubytování v rodinách
Strava plná penze

Program:                                                      on-line přihláška

1. den: Odjezd z nástupního místa (Náchod, Hradec Králové, Praha) v odpoledních hodinách, přejezd Německa, Belgie a Francie.

2. den: Plavba trajektem přes kanál La Manche z Calais nebo Dunkirku do Doveru. Prohlídka Dover Castle a jeho podzemních prostor. Tento největší anglický hrad byl založena ve 12. století Jindřichem II. Za 2. světové války byla odsud řízena operace Dynamo (evakuace britských jednotek od Dunkirku). Rozsáhlé podzemí s velícím střediskem, nemocnicí a elektrárnou bylo užíváno britskou armádou a vládou Jejího Veličenstva až do roku 1984. Přejezd do Worthingu, ubytování v anglických rodinách.

3. den: Dopoledne výuka s anglickým lektorem. Odpoledne Brighton - přímořské lázeňské město s viktoriánským molem z r. 1899, se slavným královským pavilonem postaveným v indickém stylu pro krále Jiřího IV., s akváriem podmořských živočichů a se spletí uliček zvaných The Lanes. Ubytování v anglických rodinách.

4. den: Dopoledne výuka s anglickým lektorem. Odpoledne výlet na hrad Arundel, sídla vévody z Norfolku. Poté návrat do Worthingu, prohlídka města s viktoriánským molem a plážemi. Ubytování v rodinách.

5. den: Dopoledne výuka s anglickým lektorem. Odpoledne prohlídka vesničky Willmington s obrazcem Long Man, jižní pobřeží Anglie s přímořskými lázněmi Eastbourne, Beachy Head – 163 m vysoký křídový útes, nejvyšší na jižním pobřeží. V případě příznivého počasí procházka (cca 1,5 km) po útesech. Ubytování v rodinách.

6. den: Ukončení ubytování. V ranních hodinách odjezd do Londýna a jeho prohlídka:

§  Victoria Embankment, Cleopatra`s Needle, the Houses of Parliament, London Eye, Westminster Abbey;

§  Procházka po Whitehall, třídě ministerstev a vládních úřadů, nahlédneme do slavné Downing Street;

§  Buckingham Palace, sídlo královské rodiny. V jeho blízkosti si prohlédneme i další královské rezidence;

§  centrum londýnské zábavy, slavných divadel a zábavných podniků, cenově přístupných obchůdků - Soho, Piccadilly Circus, Regent Street, Leicester Square, China Town, Trafalgar Square, Covent Garden;

§  Dále lodí po Temži do Greenwich (observatoř s nultým poledníkem). Ve večerních hodinách odjezd směr Dover.

7. den: Noční přejezd Francie, Belgie a Německa. Návrat do nástupních míst.

Cena pro jednoho účastníke je 10.790,- Kč

Cena obsahuje:

Výše uvedený program. Pedagogický dozor a služby turistického průvodce po celou dobu zájezdu. Dopravu zájezdovým autobusem s možností občerstvení, trajekt Calais/Dunkirk – Dover. Výuku anglického jazyka s rodilým mluvčím v rozsahu 3 x 4 lekce v dopoledních hodinách, 4x ubytování v rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčku). Pojištění CK proti úpadku. Pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění zrušení účasti na zájezdu (stornopoplatků), asistenční služby v zahraničí, poškození nebo ztráta dokladů a pojištění odpovědnosti cestujících.

Cena neobsahuje:

Vstupné do muzeí, sportovních zařízení, kulturních a historických objektů, rovněž cenu jízdného ve veřejné dopravě. Cena dále neobsahuje případné příplatky za požadovanou dietní stravu a náklady na svoz a/nebo rozvoz do/z nástupního místa.

Doporučené kapesné: 80 až 100 GBP.

Výuku zajišťujeme ve spolupráci s anglickou partnerskou školou a jejími zkušenými lektory.


Kemp je zaměřen na procvičení komunikativních dovedností účastníků. Žáci a studenti jsou po celý pobyt v kontaktu s angličtinou, nejenom v hodinách s rodilými mluvčími, ale i při odpoledních výletech a aktivitách.

Jak se přihlásit. Pokud Vás tato nabídka zaujala, můžete se telefonicky nebo e-mailem obrátit na Mgr. Alenu Mackovou (+420 776 832 942, aja.anglictina@gmail.com) nebo na PaedDr. Janu Helikarovou (+420 603 478 009, jana.helikarova@arundel.cz). Rádi vám poskytneme podrobnější informace. Zde si můžete stáhnout přihlášku. Vyplněnou nám ji zašlete elektronicky nebo poštou, obratem Vám pošleme Smlouvu o zájezdu včetně informací o platbě.

Přihláška        on-line přihláška

Napište nám na info@arundel.cz, zavolejte +420 603 478 009 nebo odešlete formulář

Opište kontrolní text
* - takto označené položky je nutné vyplnit