« Zpět
Cambridge s výukou

Cambridge s výukou

Sedmidenní studijní pobyt s výukou angličtiny a ubytováním v Haverhill. Prohlídka Londýna, návštěva univerzitního města Cambridge, unikátního leteckého muzea v Duxfordu, přímořského městečka Hunstanton, královské rezidence Sandridghamu a hradu Rising.

Termín a program zájezdu je možné upravit přesně na míru školního kolektivu.

Cena dohodou

Program číslo 032016

Napište nám nebo zavolejte +420 603 478 009
Termín dle dohody
Délka zájezdu 7 dnů - 4 noci
Doprava autobus
Ubytování v rodinách
Strava plná penze
Výuka 3 x 3 lekce

Program zájezdu:

Verze pro tisk nebo ke stažení v pdf.

Předložený program je pouze návrh a vychází z dlouholetých zkušeností paní Jany Helikarové. Je možné jej po vzájemné dohodě upravit jak v rozsahu jednotlivých prohlídkových okruhů, tak v počtu dnů strávených v Londýně.

  1. den: Odjezd v 12:30 hod. od budovy školy, noční přejezd SRN, Belgie a Francie, přeprava trajektem přes kanál La Manche.
  2. den: Noční přejezd Francie, Belgie a SRN. Návrat do místa odjezdu v odpoledních hodinách.
  3. den: Ukončení ubytování a odjezd do Londýna. Prohlídka  City of London,  St. Paul’s Cathedral, Millenium Bridge a Tate Modern. Dle výběru pevnost Tower of London (k vidění jsou korunovační klenoty) nebo Tower Bridge nebo křižník Belfast. Moderní výškové budovy, London Shard (nejvyšší mrakodrap v EU). Dále lodí po Temži do Greenwich (observatoř s nultým poledníkem). Ve večerních hodinách odjezd směr Dover.
  4. den: Dopoledne výuka anglického jazyka, 3 lekce. Odpoledne Cambridge, slavné universitní město na řece Cam. Nejstarší rotunda Round Church, vystavěná po vzoru chrámu Božího hrobu v Jeruzalémě. St. John’s College, Trinity College a návštěva slavné King‘s College Chapel. Prohlídka dalších universitních budov, projížďka po řece Cam.
  5. den: Dopoledne výuka anglického jazyka, 3 lekce. Odpoledne přímořské městečko Hunstanton, které je pověstné červenými křídovými útesy. Návštěva Sea Life centra, ráje podmořských živočichů. Cestou zastávka u typického hradu z dob Viléma Dobyvatele Castle Rising. Případně zastávka v městečku King’s Lynn. Ubytování v rodinách.
  6. den: Dopoledne výuka anglického jazyka, 3 lekce. Odpoledne výlet do Duxfordu, předního leteckého muzea v Evropě. První Concorde z r. 1977. Americký pavilon – Lockhead U2, SR-71 Blackbird, B-29. Čeští letci v bitvě o Velkou Británii. Při zpáteční cestě zastávka v malebné vesničce Grantchester. Ubytování v rodinách.
  7. den: Příjezd do Londýna v ranních hodinách, pěší prohlídka centra s průvodcem - Westminster Abbey, Houses of Parliament, Big Ben, London Eye, Trafalgar Square s kostelem St. Martin - in - the - Fields a National Gallery, vládní ulice Whitehall s Downing Street a Horse Guard (královští gardisté na koních), St. James Park, Buckingham Palace, Piccadilly Circus, Leicester Square, Čínská čtvrť, případně tržnice Covent Garden. Pro zájemce možnost návštěvy National Gallery. Přejezd do Haverhill a ubytování v rodinách.

Čtyři noci v hostitelských rodinách. Ubytování zahrnuje snídani, oběd ve formě balíčku a večeři. Stravu kompletně zajišťuje hostitelská rodina.

Zájezd bude zajištěn zájezdovým autobusem s polohovatelnými sedadly, klimatizací a toaletou. K dispozici bude rovněž občerstvení, které je možné koupit a zaplatit v Kč. Doprava zahrnuje trajekt z Calais do Doveru a zpět.

Cena je od 9.950,- Kč pro jednoho žáka a obsahuje výše uvedený program a služby turistického průvodce po celou dobu zájezdu. Dopravu zájezdovým autobusem s možností občerstvení, trajekt Calais – Dover. Výuka anglického jazyka s rodilým mluvčím v rozsahu 3 x 3 lekce v dopoledních hodinách, 4x ubytování v rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčku). Pojištění CK proti úpadku.

Pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění zrušení účasti na zájezdu (stornopoplatků), asistenční služby v zahraničí, poškození nebo ztráta dokladů a pojištění odpovědnosti cestujících.

Podrobné informace o rozsahu cestovního pojištěmí.

Poznámka: V ceně je kalkulována doprava s místem nástupu a návratu z Královehradeckého kraje. Cena je kalkulována pro minimální počet  50 žáků mladších 18. let. V ceně studijního pobytu je zahrnut 1 pedagogický dozor zdarma pro každých 13 žáků.

Cena neobsahuje vstupné do muzeí, sportovních zařízení, kulturních a historických objektů a rovněž cenu jízdného veřejné dopravy.

Doporučené kapesné: 60 Liber

 Cesta z Dejvic do Calais a zpět

Výlet do leteckého muzea v Duxfordu a vesničky Grantchester

Výlet do Hunstatonu

Všechny zde uvedené vzdálenosti a časy jsou pouze orientační a vycházejí z uvedených programů. Rovněž tak zvýrazněné trasy. Skutečnost se může lišit s ohledem na dopravní situaci v době průjezdu plánovanými místy.

Pro žáky ZŠ i studenty středních škol jsou připraveny didaktické pomůcky (kvízy, testy) a další pomocné materiály.

Součástí zájezdu je výuka angličtiny v místní jazykové škole s rodilým mluvčím. Výuka probíhá ve 3 dnech uvedených v programu v rozsahu 3 vyučovacích hodin.

Cestovní pojištění pro každého žáka a pedagogický doprovod včetně pojištění stornopoplatků.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na níže uvedených e-mailových adresách nebo telefonu, případně nás můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Jsme připravení Vás osobně navštívit a dohodnout vše potřebné.

Jednatel:  PaedDr. Jana Helikarová

e-mail:      jana.helikarova@arundel.cz

                  info@arundel.cz

telefon:     +420 603 478 009

Kontaktní formulář

Zájezd organizuje a prodává CK Arundel, s.r.o.

Napište nám na info@arundel.cz, zavolejte +420 603 478 009 nebo odešlete formulář

Opište kontrolní text
* - takto označené položky je nutné vyplnit
Letecké muzeum Duxford

Letecké muzeum Duxford

Boeing B17

Boeing B17

Junkers Ju 52

Junkers Ju 52

Navštívené zájezdy

Cambridge s výukou