« Zpět
Worthing, Londýn a Brighton s výukou

Worthing, Londýn a Brighton s výukou

Sedmidenní studijní pobyt s výukou anglického jazyka a ubytováním v hostitelských rodinách ve Worthingu, prohlídkou Londýna, návštěvou lázeňského města Brighton a jižního pobřeží Anglie.

Termín a program zájezdu je možné upravit přesně na míru školního kolektivu.

Cena dohodou

Program číslo 212016

Napište nám nebo zavolejte +420 603 478 009
Termín dle dohody
Délka zájezdu 7 dnů - 4 noci
Doprava autobus
Ubytování v rodinách
Strava plná penze
Výuka 3 x 3 lekce

Program zájezdu:

Verze pro tisk nebo ke stažení v pdf.

Předložený program je pouze návrh a vychází z dlouholetých zkušeností paní Jany Helikarové. Je možné jej po vzájemné dohodě upravit jak v rozsahu jednotlivých prohlídkových okruhů, tak v počtu dnů strávených v Londýně.

1. den - Odjezd od budovy školy v 6:00 hod., přejezd SRN, Belgie a Francie, ubytování v hotelu.

2. den - Přeprava trajektem přes kanál La Manche. Příjezd do Londýna v dopoledních hodinách, pěší prohlídka centra s průvodcem - Westminster Abbey, Houses of Parliament, Big Ben, London Eye, Trafalgar Square s kostelem St. Martin-in-the-Fields a National Gallery, vládní ulice Whitehall s Downing Street a Horse Guard (královští gardisté na koních), St. James Park, Buckingham Palace, Piccadilly Circus, Trocadero, Leicester Square, Čínská čtvrť, případně tržnice Covent Garden. Pro zájemce možnost návštěvy National Gallery. Přejezd do Worthingu, ubytování v anglických rodinách.

3. den - Dopoledne výuka s anglickým lektorem. Odpoledne Brighton - přímořské lázeňské město s viktoriánským molem z r. 1899, se slavným královským pavilonem postaveným v indickém stylu pro krále Jiřího IV., s akváriem podmořských živočichů a se spletí uliček zvaných The Lanes. Ubytování v anglických rodinách.

4. den - Dopoledne výuka s anglickým lektorem. Odpoledne výlet do hradu Arundel, sídla vévody z Norfolku a města Chichester, které je hlavním městem hrabství West Sussex a má jednu z nejpozoruhodnějších katedrál v Anglii. Ubytování v rodinách.

5. den - Dopoledne výuka s anglickým lektorem. Odpoledne prohlídka vesničky Willmington s obrazcem Long Man, jižní pobřeží Anglie s přímořskými lázněmi Eastbourne, Beachy Head – 163 m vysoký křídový útes, nejvyšší na jižním pobřeží. V případě příznivého počasí procházka (cca 1,5 km) po útesech. Ubytování v rodinách.

6. den - Ukončení ubytování. Přímořské letovisko Worthing – návštěva muzea, Lancing College - jedna z nejprestižnějších soukromých škol ve Velké Británii. Návštěva Hastings – starý přístav, který si zachoval část kouzla z předešlých dob. West Hill se starou viktoriánskou lanovou dráhou. Zřícenina slavného hradu Viléma Dobyvatele s výstavou „The 1066 Story“. Navštívíme slavné pašerácké jeskyně Smuggler‘s Adventure. Odjezd v pozdních odpoledních hodinách, přeprava trajektem přes kanál La Manche.

7. den - Noční přejezd Francie, Belgie a SRN. Návrat ke škole.

Při cestě do Londýna jedna noc v hotelu v Dunkirku, čtyři noci v hostitelských rodinách ve Worthingu nebo jeho okolí. Ubytování v hostitelských rodinách zahrnuje snídani, oběd ve formě balíčku a večeři. Stravu kompletně zajišťuje hostitelská rodina.

Cesta bude zajištěn zájezdovým autobusem s polohovatelnými sedadly, klimatizací a toaletou. K dispozici bude rovněž občerstvení, které je možné koupit a zaplatit v Kč. Doprava zahrnuje trajekt z Calais nebo Dunkirku do Doveru a zpět.

Cena je od 9.950,- Kč pro jednoho klienta a obsahuje výše uvedený program a služby turistického průvodce po celou dobu zájezdu. Dopravu zájezdovým autobusem s možností občerstvení, trajekt Calais nebo Dunkirk – Dover. Výuka anglického jazyka s rodilým mluvčím v rozsahu 3 x 3 lekce v dopoledních hodinách, 1x ubytování v hotelu v Dunkirku, 4x ubytování v rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčku). Pojištění CK proti úpadku.

Pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění zrušení účasti na zájezdu (stornopoplatků), asistenční služby v zahraničí, poškození nebo ztráta dokladů a pojištění odpovědnosti cestujících.

Podrobné informace o rozsahu cestovního pojištěmí.

Cena neobsahuje vstupné do muzeí, sportovních zařízení, kulturních a historických objektů a rovněž cenu jízdného ve veřejné dopravě.

Doporučené kapesné: 60 až 85 Liber

Cesta do Londýna z Hradce Králové a zpět. Skutečné nástupní místo bude dohodnuto s objednatelem.

Výlet do Arundelu a Chicestru.

Výlet do Eastbourne, Beachy Head a Seven Sisters.

Zpáteční cesta do Hastings a Doveru.

Všechny zde uvedené vzdálenosti a časy jsou pouze orientační a vycházejí z uvedených programů. Rovněž tak zvýrazněné trasy. Skutečnost se může lišit s ohledem na dopravní situaci v době průjezdu plánovanými místy.

Pro žáky ZŠ i studenty středních škol jsou připraveny didaktické pomůcky (kvízy, testy) a další pomocné materiály.

Součástí zájezdu je výuka angličtiny v místní jazykové škole s rodilým mluvčím. Výuka probíhá ve dnech uvedených v programu v rozsahu 3 vyučovacích hodin.

Cestovní pojištění pro každého žáka a pedagogický doprovod včetně pojištění stornopoplatků.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na níže uvedených e-mailových adresách nebo telefonu, případně nás můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Jsme připravení Vás osobně navštívit a dohodnout vše potřebné.

Jednatel:  PaedDr. Jana Helikarová

e-mail:      jana.helikarova@arundel.cz

                  info@arundel.cz

telefon:     +420 603 478 009

Kontaktní formulář

Zájezd organizuje a prodává CK Arundel, s.r.o.

Napište nám na info@arundel.cz, zavolejte +420 603 478 009 nebo odešlete formulář

Opište kontrolní text
* - takto označené položky je nutné vyplnit
Arundel zahrady

Arundel zahrady

Arundel - hrad

Arundel - hrad

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Brighton

Brighton

Brighton

Brighton

Brighton - Royal Pavilion

Brighton - Royal Pavilion

Brighton - Sea Life Centre

Brighton - Sea Life Centre

Brighton - Royal Pavilion

Brighton - Royal Pavilion