« Zpět
Anglie, země vynálezů, parků a zahrad

Anglie, země vynálezů, parků a zahrad

Sedmidenní školní zájezd s ubytováním v rodinách. Prohlídka Londýna, návštěva unikátního motoristického muzea v Brooklands, královské botanické zahrady Kew Gardens, hradu Windsor a letoviska Brighton.

Termín a program zájezdu je možné upravit přesně na míru školního kolektivu.

Cena dohodou

Program číslo 042016

Napište nám nebo zavolejte +420 603 478 009
Termín dle dohody
Délka zájezdu 7 dnů - 4 noci
Doprava autobus
Ubytování v rodinách
Strava plná penze

Program zájezdu:

Verze pro tisk nebo ke stažení v pdf.

Předložený program je pouze návrh a vychází z dlouholetých zkušeností PaedDr. Jany Helikarové. Je možné jej po vzájemné dohodě upravit jak v rozsahu jednotlivých prohlídkových okruhů, tak v počtu dnů strávených v Londýně. Rovněž tak je možné upravit trasy celodenních výletů.

1. den: Odjezd v ranních hodinách od budovy školy, noční přejezd SRN, Belgie a Francie, přeprava Eurotunnelem nebo trajektem přes kanál La Manche.

2. den: Příjezd do Londýna v ranních hodinách, pěší prohlídka centra s průvodcem - Westminster Abbey, Houses of Parliament, Big Ben, London Eye, Trafalgar Square s kostelem St. Martin-in-the-Fields a National Gallery, vládní ulice Whitehall s Downing Street a Horse Guard (královští gardisté na koních), St. James Park, Buckingham Palace, Piccadilly Circus, Trocadero, Leicester Square, Čínská čtvrť, případně tržnice Covent Garden. Pro zájemce možnost návštěvy National Gallery. Přejezd do Wokingu, ubytování v anglických rodinách.

3. den: Dopoledne prohlídka unikátního motoristického muzea Brooklands s jedním z prvních závodních okruhů na světě, letadlo Concorde. Odpoledne Richmond, prohlídka slavné královské botanické zahrady Kew Gardens, kde najdete 33 000 druhů rostlin. Ubytování v rodinách.

4. den: Výlet na Windsor Castle, který je druhý největší obývaný hrad na světě a také nejdéle soustavně obývaný hrad již od dob Viléma Dobyvatele. Společně s Buckinghamským palácem v Londýně a Holyrood Palace v Edinburghu je jednou z oficiálních rezidencí britské monarchie. Eton College, jedna z nejexkluzivnějších škol, která byla založena v 15. století králem Jindřichem VI.  Mezi studenty této školy patřil např. David Cameron, princ William a jeho bratr princ Harry. Runnymede – Magna Charta. Ubytování v rodinách.

5. den: Výlet k jižnímu pobřeží s křídovými útesy Seven Sisters, dále do královského přímořského letoviska Brightonu s extravagantním palácem Jiřího IV., Brighton Pavilion, prohlídka podmořského viktoriánského akvária Sea Life Centre, úzké uličky the Lanes,  slavné molo Brighton Pier.

6. den: Ukončení ubytování, přejezd do centra Londýna. Návštěva Tower Bridge, Tower of London a HMS Belfast, odpoledne přejezd na Greenwich - největší námořní muzeum na světě. Procházka parkem ke královské observatoři a nultému poledníku. Ve večerních hodinách odjezd směr Dover.

7. den: Noční přejezd Francie, Belgie a SRN. Návrat do místa odjezdu v odpoledních hodinách.

Čtyři noci v hostitelských rodinách. Ubytování zahrnuje snídani, oběd ve formě balíčku a večeři. Stravu kompletně zajišťuje hostitelská rodina.

Zájezd bude zajištěn zájezdovým autobusem s polohovatelnými sedadly, klimatizací a toaletou. K dispozici bude rovněž občerstvení, které je možné koupit a zaplatit v Kč. Doprava zahrnuje trajekt z Calais do Doveru a zpět.

Cena je od 8.750,- Kč pro jednoho žáka a obsahuje uvedený program a služby turistického průvodce po celou dobu zájezdu. Dopravu zájezdovým autobusem s možností občerstvení, trajekt Calais – Dover. 4x ubytování v rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčku). Pojištění CK proti úpadku.

Pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění zrušení účasti na zájezdu (stornopoplatků), asistenční služby v zahraničí, poškození nebo ztráta dokladů a pojištění odpovědnosti cestujících.

Podrobné informace o rozsahu cestovního pojištěmí.

Poznámka: V ceně je kalkulována doprava s místem nástupu a návratu v Královehradeckém kraji. Cena je kalkulována pro minimální počet 50 žáků mladších 18. let. V ceně studijního pobytu je zahrnut 1 pedagogický dozor zdarma pro každých 13 žáků.

Cena neobsahuje vstupné do muzeí, sportovních zařízení, kulturních a historických objektů, rovněž neobsahuje jízdné ve veřejné dopravě.

Doporučené kapesné: 60,- Liber

 Cesta do Londýna z Hradce Králové a zpět. Skutečné nástupní místo bude dohodnuto s objednatelem.

Výlet do královské rezidence Windsor Castle

Výlet do Brightonu

 Všechny zde uvedené vzdálenosti a časy jsou pouze orientační a vycházejí z uvedených programů. Rovněž tak zvýrazněné trasy. Skutečnost se může lišit s ohledem na dopravní situaci v době průjezdu plánovanými místy.

Pro žáky ZŠ i studenty středních škol jsou připraveny didaktické pomůcky (kvízy, testy) a další pomocné materiály.

V případě zájmu je možné zájezdu doplnit o výuku angličtiny v místní jazykové škole s rodilým mluvčím. Výuka probíhá v rozsahu 3 vyučovacích hodin dopoledne v dohodnutých dnech.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na níže uvedených e-mailových adresách nebo telefonu, případně nás můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Jsme připravení Vás osobně navštívit a dohodnout vše potřebné.

Jednatel:  PaedDr. Jana Helikarová

e-mail:      jana.helikarova@arundel.cz

                  info@arundel.cz

telefon:     +420 603 478 009

Kontaktní formulář

Zájezd organizuje a prodává CK Arundel, s.r.o.

Napište nám na info@arundel.cz, zavolejte +420 603 478 009 nebo odešlete formulář

Opište kontrolní text
* - takto označené položky je nutné vyplnit
Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Beachy Head

Brighton

Brighton

Brighton

Brighton

Brighton - Royal Pavilion

Brighton - Royal Pavilion

Brighton - Sea Life Centre

Brighton - Sea Life Centre

Brighton - Royal Pavilion

Brighton - Royal Pavilion